poniedziałek, 18 września 2017

Podaj dalej

Dzisiaj Jest mój szczęśliwy dzień. W zasadzie trwa od wczoraj, bo wczoraj dowiedziałam się, że udało mi się wygrać rozdanie u Doroty z bloga kursykrokpokroku.blogspot.com, a dzisiaj dostałam paczkę od Margotki z bloga grandmothermartha.blogspot.com. Margotka 20-go kwietnia ogłosiła u siebie zabawę "Podaj dalej" i udało mi się na nią załapać!!! Dzisiaj mogę powiedzieć, że cieszę się z tego ogromnie, bo jak tu się nie cieszyć z otrzymania takiej ilości fantastycznych rzeczy!!! A oto co dostałam:

 A ostatnią rzecz muszę zaprezentować na sobie. Oj Margotka wiedziała co mi się z jej prac podobało ;)
Podsumowując, paczka była bardzo bogata, bo i coś dla mnie i coś dla córy i do noszenia i do zabawy i coś słodkiego i coś pachnącego i jeszcze przydasie... Zgodnie z zasadami, paczka doszła, więc ogłaszam zabawę u siebie. Dwie pierwsze osoby, które się zgłoszą dostaną ode mnie w ciągu roku paczkę-niespodziankę. Szczegóły ustalimy wspólnie. A po otrzymaniu paczki zabawę trzeba ogłosić u siebie i w ciągu roku obdarować kolejne osoby. Zatem kto chętny?

6 komentarzy:

 1. Cieszę się w takim razie, że moja paczka spodobała Ci się :) Ja również dziękuję za zaufanie i pozdrawiam serdecznie :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Spodobała się bardzo :-) jeszcze raz dziękuję!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne prezenty dostałaś! Ja też mam podobną świnkę od Margotki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajna jest ;) Już mi ją córa zgarnęła do zabawy :)

   Usuń
 4. Nie udalo mi sie u Margotki, to moze zdaze u Ciebie! "Wybierz mnie!" 😂 swietne prezenty! A wygranej torby Ci normalnie zazdraszczam 😁

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to się załapałaś ;) poproszę o kontakt na maila, to ustalimy szczegóły szydelkiemwwolnejchwili@gmail.com

   Usuń